НЕВЕРОЈАТНО: Никол Кидман (54) на овие фотографии изгледа како пред дваесет години! (ФОТО)

25 септември, 2021
151557_profimedia0138518728_ls

Врвот на оваа фасцинантна фотографија се секако долгите, витки нозе на 54-годишната актерка.

Сетот фотографии што австралиската актерка ги сподели на своите социјални мрежи зрачи со холивудски гламур. Стилистите ја истакнаа нејзината витка фигура и апсолутен сексапил, додека препознатливите, непослушни портокалови локни, на кои таа неодамна се врати, ја покажаа нејзината природна убавина.

На првата слика, направена за американското издание на „Харперс базар“, Никол лежи на подот со раширени раце во златен фустан, кој е целосно проѕирен во долниот дел, фокусиран на нејзините тенки, долги нозе. Со оваа поставка, таа неодоливо потсетува на Венера, која ја нагласува целата убавина на женското тело и природните облини.

Во овој стил, пуштената коса остана на преостанатите фотографии, додека нушто помалку боженствените комбинации се менуваа: од светкав мини златен фустан, преку црн трендовски капут под кој актерката не носи ништо, до светкаво-сребрен тесен фустан и конечно живописна црвена свилена кошула-фустани.

На 54 -годишна возраст, славната актерка продолжува да не инспирира како и пред две децении во екот на својата слава.

Во оваа прилика, таа откри дека се омажила за Том Круз многу млада, со која посвоила две деца: Бела (28) и Конор (26), и дека љубов и стабилност пронашла кај нејзиниот сегашен сопруг, Кит Урбан. Во овој брак, таа имаше две ќерки: Сандеј Роуз (13) и Фејт Маргарет (10).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris