Невообичаени места каде славните имале секс: „Тоа беше мојот најлош секс, змии околу нас…“

24 јануари, 2021
fotorcreated_K0Pf09J

Живееме во време кога има се помалку табуа, а судејќи според сведоштвата на овие sвезди, мисионерската поза е минато

Не му пречеа WC школката и тоалетна хартија

Џерард Батлер (51) се забавуваше на фестивалот Коачела во 2012 година. На подиумот за танцување, тој се сретна со обожавателка која му се допаѓаше и беше многу директна. Таа се согласи и тие имаа секс во хемискиот тоалет.

Не е клаустрофобичен

Борис Бекер (53) ја остави својата бремена сопруга во хотелот откако го напушти Вимблдон во 1999 година и имаше секс со руската манекенка Ангела Ермаков во плакарот за метли во лондонскиот ресторан Нобу. Девет месеци подоцна дознал дека има ќерка.

„Горд сум ако ќе ме памети по тоа“, рече еднаш.

Непослушен премиерски пар

Сопругата на поранешниот британски премиер откри дека нивниот син Лео е зачнат кога таа и нејзиниот сопруг Тони Блер (67) престојувале во замокот Балморал во 1999 година. Чери рече дека ја оставила контрацепцијата дома

„Беше многу студено, а една работа доведе до друга…“, рече таа.

Допирање во Royal Albert Hall

57-годишниот Бред Пит и Синита беа пар пред неколку децении, а тие беа особено непослушни во приватниот дом на Royal Albert Hall.

– Ме фати и почнавме да се тркаламе на подот. Не можевме да си помогнеме. Некој се обиде да не фотографира, а портирот тропна и праша дали сме добро – откри денес 52-годишната Синита.

Секси игри во кањонот

Џени Мекарти (48) имала секс во едно од седумте чуда на природата.

– Змии, скорпии, врела земја. Тоа беше најлошиот секс во мојот живот, но барем можам да кажам дека водев љубов во Гранд Кањон – изјави американската актерка.

Секс над облаците

Кајли Миног (52) и покојниот фронтмен на INXS, Мајкл Хатченс не можеа да си помогнат за време на еден лет.

– Мајкл ја покри со ќебе. Тие имале секс на првокласно место – открил пријател на парот.

Кога виното ќе ве зашемети …

Роби Вилијамс (46) откри дека имал секс во вински бар.

– Кога земав дрога, пробав сè; секс во авиони, возови, па дури и барови – призна пејачката.

5-ти кат ве молам!

Еднаш се шушкаше дека Скарлет Јохансон (36) и Бенисио Дел Торо (53) имале секс во хотелски лифт во 2004 година.

И, иако таа секогаш го негираше ова, Бенисио даваше нејасни одговори врз основа на кои може да се заклучи дека во нивниот случај важи оној што вели „каде има чад, има и оган“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber