Никогаш поубава!Анџелина имаше големо интервју во кое покажа дел од луксузниот дом и откри непознати детали од семејството!

2 февруари, 2021
AFI FEST 2015 Presented By Audi Opening Night Gala Premiere Of Universal Pictures' "By The Sea" - Arrivals

Анџелина (45), која моментално изгледа подобро од било кога, призна дека не се гледа себеси како традиционална мајка која останува дома со своите деца и дека тивко седење никогаш не ми одело добро и дека сите шест деца и помагаат во мајчинството.

Актерката го дели својот 19-годишен син Медокс, 17-годишниот Пакс, 16-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишните близначки Вивиен и Нокс со поранешниот партнер и актер Бред Пит , и заклучи дека нејзиното семејство некако ја излекувало и и помогнало по неколку тешки години зад неа.

“Седењето тивко никогаш не ми одеше добро. Иако секогаш сакав да имам многу деца и секогаш се замислував како Џејн Гудал, која исто така патува низ џунглата, не го замислував тоа на кој било традиционален начин. Се чувствувам како да ми недостасуваат сите вештини да се биде традиционална мајка што е дома. Се снаоѓам затоа што моите деца се прилично издржливи и ми помагаат, но воопшто не сум добар во тоа “, рече Анџелина.

Анџелина раскина со 57-годишниот Бред во 2016 година, откако поминаа две години во брак, па дури и 12 години во врска пред тоа. После жестоката битка околу старателството над децата денес, тие тврдат дека се во подобри услови за финансиите.

Актерката призна дека во моментов не знае дали е целосно среќна, но инсистира на тоа дека има позитивен поглед кон иднината.

“Изминатите неколку години беа прилично тешки. Јас се фокусирав на заздравување на нашето семејство. Крвта што се топи како мраз полека се враќа во моето тело. Се радувам на педесеттите години и се чувствувам како да ќе земам чекор напред. Иако, пред некој ден бевме на брануваа и децата ме предупредија дека треба да внимавам да не повредам, и помислив, Боже, не е ли смешно? Бев актерска актерка, а сега децата ми велат да се симнам од брануваа затоа што ќе се повредам “, откри актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris