НИКОГАШ ДО СЕГА ОБЈАВЕНО ВИДЕО ОД ЦЕЦА И АРКАН: Тој зборува за УБИСТВО, а пејачката е НЕПРЕПОЗНАТЛИВА! (ВИДЕО)

12 април, 2021
Ceca-i-Arkan

Видеото се појави на социјалните мрежи.

На една страница на социјалните мрежи беше објавено како што е напишано „никогаш видени Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан“.

Видеото е направено за време на интервју во кое Аркан зборува за неговото наводно убиство.

Цеца има кратка коса на видеото, а многумина во коментарите истакнаа дека е непрепознатлива.

„Фала му на Бога, жив и здрав сум, се сеќавате дека тие веќе објавија дека сум убиен“, рече Аркан на видеото каде што цело време држи куче и го гали.


Цеца и Аркан стапнале на лудиот камен на 19 февруари 1995 година. Во вилата во jутице Богдана ила прочитана молитва за среќен пат, а потоа Аркан, во колона од 60 џипови, се упати кон Житораша за да ја донесе Цеца во неговиот дом. За оваа пригода Жељко носеше црногорска национална носија, а Цеца српска.

Жељко Ражнатовиќ Аркан беше убиен на 15 јануари 2000 година во Белград во хотелот Интерконтинентал. Непосредно пред убиството, Аркан бил во друштво на Миленко Мандиќ Манда (44) и Драган Гариќ (47), телохранители, кои исто така биле убиени, а во хотелот била и Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Поранешниот полицаец Добросав Гавриќ е осуден за убиството. Тој бил осуден во отсуство во Србија на 35 години затвор за тоа убиство.  судени и соучесниците Милан Ѓуришиќ и Драган Николиќ, на кои им беше дадена по 30 години. Името на нарачателот на ликвидацијата остана мистерија до ден-денес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris