НИКОЈ КАКО РИЈАНА: Повторно го покажа божественото тело – носеше само танга, градник и проѕирна наметка

1 мај, 2021
profimedia-0607801333-e1619701411925

Новата колекција на долна облека дизајнирана од познатата жена од Барбадос е инспирирана од силуетите на 60-тите години на 20 век и цветните дезени

Ријана уште еднаш се соблече гола за потребите за промовирање на колекцијата долна облека на нејзиниот бренд „Savage x Fenty“.

Фановите се согласуваат дека заносната 33-годишничка изгледа феноменално во танга, градник и проѕирна наметка со цветни модели, додека лежи на шарени перници среде тревникот.


Ријана носи парчиња од колекцијата „Xtra VIP“ инспирирана од силуети од 60-тите години на 20-от век и цветни дезени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris