Нивес Целзијус објави новогодишна фотографија, а апсолутно сите ги коментираат нејзините гради!

13 јануари, 2021
55e4eb7b-03d2-4304-ac03-ce2dc71d061a

Нивес Целзиус објави „доцна новогодишна фотографија“ на Инстаграм и им покажа на своите обожаватели деколте што не го виделе одамна.

„Доцно новогодишно расположение…“, напиша Нивес, но апсолутно никој не гледаше во елката зад неа. Деколтето на Нивес собра повеќе од четири илјади лајкови за само десет минути.

„Ах да можам да ги допрам, па веднаш да умрам“, и напиша еден виртуелен додворувач, по кој следеа десетици слични коментари на сметка на бистата на Нивес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris