Нивес од најобична прошетка прави вистински спектакл, можеби е без шминка, но деколтето е тука!

4 февруари, 2021
62030681

Нивес Целзијус објави фотографија на Инстаграм и покажа како изгледа во природа и без шминка на лицето.

Нашата разноврсна пејачка и писателка Нивес Целзијус, која ја гледавме во жирито на шоуто „Твоето лице звучи познато“, на Инстаграм ја следат скоро 400.000 обожаватели, кои најмногу се воодушевуваат од нејзините објави.

Ништо поразлично не беше со последната фотографија што ја објави Нивес, онаа на која позира без шминка на лицето и со бујното деколте во преден план.

„Малку од природа“, напиша Нивес со хаштагови само природно и ден без шминка.

Нејзините следбеници во коментарите ја пофалија дека изгледа како девојче.

„Душа најубава, преслатка“, „Девојче од селото, со румено лице“, „Природата е чудо“, „Прекрасна природа, ти уште по прекрасна со ова деколте“, „Прекрасна е твојата слика“ „Најслатка мала “, напишаа во нејзините коментари.

Нивес доби и бројни комплименти за изданијата во шоуто „Твоето лице звучи познато“, во кое нејзините атрактивни изданија се очекуваа од недела во недела.

Популарната емисија на Нова ТВ „Твоето лице звучи познато“ е во трка за медиумската награда „Златно студио“, во категоријата Најдобра ТВ забава. Меѓу финалистите е и актерот Горан Навојец, исто така член на жирито во шоуто, во категоријата најдобар актер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber