НОВ КОЗМЕТИЧКИ ХИТ! Криси Тајген го отстрани САЛОТО ОД ОБРАЗИТЕ! (ВИДЕО)

20 септември, 2021
474007_maneken_f

Оваа постапка создава поостри рабови на лицето, што Криси Тајген со задоволство го прифати…

Манекенката Криси Тајген често споделува работи од нејзиниот приватен живот на социјалните мрежи. Неодамна, тоа беше видео во кое таа зборува за операцијата што ја направила:

– Бев кај доктор Дајмонд за да го отстранам салото од образите. Притоа го оставив и алкохолот и навистина можете да ги видите резултатите и ми се допаѓаат. Да, го направив тоа, па што? – рече манекенката.


Твитер профилот на „The Cosmetic Lane“ покажува како изгледала порано, и како изгледа по оваа постапка, а самата Кириси неодамна објави дека ги извадила силиконите од градите.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris