Нови информации – Меган има таен план да владее со кралството!

25 јануари, 2021
меги

Само неколку дена откако беше потврдено дека планираната ревизија на принцот Хари и Меган Маркл е откажана во март, наводно се создава нов хаос зад sидовите на палатата.

Кралицата, според неименуван извор, подготвува приватна кризна средба со високи членови на кралското семејство откако дознала за тајниот план против палатата, во режија на 39-годишната Меган.

Имено, и покрај фактот што тие се повлекоа од кралското семејство на почетокот на минатата година и решија да ги градат своите животи во САД, изворот верува дека војвотката од Сасекс игра двојна игра.

„Таа е премногу свесна дека Арчи е седми по ред за престолот сè додека другите деца од Кембриџ не добијат свои семејства и им се довери на пријателите, морбидно, дека„ сè може да се случи, па затоа е најдобро да се биде подготвен “, изјави неименуван извор.

Неименуван извор изјави дека 39-годишната Меган Маркл ќе се погрижи Арчи да биде подготвен за улогата на крал. ‘Ако се случеше незамисливото и Арчи да се вратеше во Англија и да го исполни она што во моментов не се очекуваше од него, страната на Меган ќе беше воодушевена.

Таа ќе ја добиеше моќта што ја посакуваше секогаш, ќе му беше мајка на кралот и тоа ќе и даде статус кој никогаш не можеше да го постигне исто како сопругата на Хари. Меган ќе се погрижи Арчи да ги научи сите лекции од кралскиот етикет во случај нејзиниот син да одлучи да се врати “, објасни тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris