НОВОГОДИШНА ГИМНАСТИКА ЗА МОЗОКОТ: Дали и колку брзо можете да го пронајдете ИРВАСОТ СО ЦРВЕН НОС на фотографијата?

1 јануари, 2021
171684_tim-gouw-jsjxnwlh8-g-unsplash_f

Еве мала празнична гимнастика за мозокот!

Новата година е тука, и затоа владее празнична еуфорија и расположение.

Бидејќи оваа година не можебме да ја дочекаме Новата година на вообичаен начин, многумина од нас беа дома со своите најблиски на полноќ…

После вечерата, не би било лошо да се обидете да се забавувате со семејството на различни начини.

Еве еден предлог од нас!

Ова е Божиќна загатка која полуде многумина на социјалните мрежи! Таа едноставно ве предизвикува да го пронајдете Рудолф меѓу другите фалсификати и Дедо Мрази!

Ако мислевте дека е лесно да се најде ирвас со црвен нос, работата е малку потешка бидејќи сите други ирваси имаат обоени носеви во различни бои. Рекордот е 30 секунди, а дали можете вие побрзо?

Како ви оди?

Не е така лесно…

А мислевте дека веднаш ќе го најдете Рудолф!

Не бевте во право…

.

.

.

.

.

.

Ако не можете да го пронајдете овој ирвас, погледнете го решението:

Дали бевте барем близу?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber