Оладете се и подгответе се за жешка акција: Три најдобри пози за одлично загревање (ИЛУСТРАЦИИ)

6 август, 2021
Ljubavni-par-13-1536x1025

Како да бидете подготвени за летото?

Ако топлината е изговор за да се откажете од водење љубов, тогаш овој текст дефинитивно не е за вас.

Зошто би дозволиле времето да влијае на вашиот љубовен живот?

Вие само треба да изберете пози со малку имагинација кои гарантираат многу задоволство и што е можно помалку пот.

Переци

Жената лежи на страна и ја крева едната нога нагоре, а мажот „ја јава“ женската нога која е на креветот и така продира. Добро е со оваа поза што можете да доживеете длабока пенетрација со минимални движења.

Кучешка поза

Класична поза во која жената е на колена и се потпира на рацете, а мажот продира од позади.

Стоејќи

Жената стои со грбот кон мажот, а тој стои зад неа. За подобра поддршка, таа исто така може да се наведне на половината и да се држи за подот со рацете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris