Откако е во врска со рокерот нејзините МОДНИ ИЗБОРИ се предмет на – ИСМЕВАЊЕ: Кортни Кардашијан како бунтовна тинејџерка

17 октомври, 2021
329593_profimedia0638069740_ff

Реалити sвездата и претприемач Кортни Кардашијан продолжува да ја интригира јавноста со својот необичен моден избор и однесување откако се забавува со контроверзниот рокер Тревис Бејкер.

Папараците често ја фотографираат во креации што одговараат на бунтовни тинејџерки, а модните критичари се многу разочарани од нејзиниот изглед во петтата деценија од нејзиниот живот, но овие трансформации се под влијание на нејзиниот избраник.

<p>Tokom braka sa Skotom Disikom Kortni je bila veoma ženstveno i elegantno odevena, a sada je publici ova promena veoma neobična.</p>

Синоќа Кортни и Тревис отидоа на романтична вечера во познатиот ресторан во Њујорк „Zero Bond“, а светската sвезда избра целосно црн стајлинг кој се состоеше од памучен топ, црно здолниште со чипка, длабоки, кожени чизми и многу популарна црна маица која ги открива градите.

<p>Tokom braka sa Skotom Disikom Kortni je bila veoma ženstveno i elegantno odevena, a sada je publici ova promena veoma neobična.</p>

Тревис, сепак, беше посуптилно облечен, иако неговата професија ќе овозможи поинтригантни комбинации на облека.

Да потсетиме, Кардашијан со години беше во брак со Скот Дисик, со кого имаше три деца, Пенелопе (8), Мејсон (11) и Рајн (6), а нивниот семеен живот беше постојано во очите на јавноста.

<p>Tokom braka sa Skotom Disikom Kortni je bila veoma ženstveno i elegantno odevena, a sada je publici ova promena veoma neobična.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris