ОТКРИЕН ПОЛОТ НА БЕБЕТО?! Кајли Џенер веќе има едно дете, а еве дали најмладата мултимилијардерка ќе добие ќерка или син!

26 септември, 2021
Screenshot 2021-09-26 150254

Кајли Џенер и Тревис Скот, кои веќе имаа ќерка Сторми, наскоро повторно ќе се остварат во улога на родители. Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер е повторно бремена, а според странските медиуми, го дознала и полот на бебето кое е на пат. Сепак, таа повторно одлучи да задржи одредени работи само за себе и за најблиските.

Имено, кога беше бремена со Сторми, се дозна откако веќе се породи. Овој пат, полот на бебето ќе се чува во строга тајност, тврди инсајдерот, и заедно со Тревис, целото внимание ќе го насочи кон својата ќерка, која наскоро ќе стане постара сестра. Наследничката е крајно врзана за мајката, па се грижат како ќе реагира кога ќе пристигне бебето.

Патем, целото семејство едвај го чека раѓањето, и за тоа време, фановите погодуваат дали ќе роди девојче или момче. Според изворот, Кајли се уште работи со полна пареа, таа е посветена мајка, но и бремена жена. Тревис и помага колку што може, а сепак успева да се наспие и да ужива во втората бременост исто како и во првата, објаснува понатаму. Меѓутоа, „резултатот од гласањето“ се менува од ден на ден.


Во моментов се верува дека ќе има син, бидејќи е облечена во сино во една од најновите објави на Инстаграм. На тој начин, таа ја најави својата нова деловна авантура „Кајли Бејби“, но делот за коментари е преплавен со „предвидувања“ дека на пат е момче.

„Некој носи момче“, „Тим момче“, па низа сини срца во тоа име, се само дел од коментарите на нејзините профили на социјалните мрежи, каде што покажува како и поминуваат деновите речиси секој ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris