Откриена сцена од „Сексот и градот“ која навистина ќе им се допадне на гледачите: Сара добро се забавуваше додека ја снимаше! (ФОТО)

20 септември, 2021
Sarah-Jessica-Parker

Сара Џесика Паркер на снимањето на серијата „Сексот и градот“ не ја симнува насмевката од лицето.

Снимањето на новите епизоди од култната серија „Сексот и градот“ се одвива според планот, а актерската екипа одлично се забавува на сетот.

Ако не на сите, барем знаеме дека на Сара Џесика Паркер, која ја игра Кери Бредшо, ѝ е многу забавно. Имено, папараците успеаја да доловат фрагменти од атмосферата од снимањето на Менхетен и на фотографиите актерката е во прегратките на мускулест маж.

Сара и непознат колега изведуваа сцени во кои тој ја носеше до станот неколку пати, а таа не можеше да престане да се смее дури и кога ја држеше, но и за време на паузите.

Да потсетиме, снимањето на римејкот на популарната серија наречена „And Just Like That…“ во Њу Јорк трае веќе неколку месеци и ќе има 10 епизоди. Заедно со Сара се појавуваат Синтија Никсон и Кристин Дејвис, играни од нејзините пријатели Миранда и Шарлот, и, како што напишаа американските медиуми, ќе добијат хонорар од милион долари за секоја епизода.

Серијата ќе го следи пријателството на главните ликови и нивниот љубовен живот во 50 -тите години. Но, многу фанови не можат да се помират дека Саманта Џонс, која ја игра Ким Катрал, „испадна“, тврдејќи дека новите продолженија нема да вредат да се гледаат поради неа.

Погледнете ги сцените од снимањето на серијата во галеријата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris