ОВА Е ПРЕМНОГУ ЗА НЕЈЗИНИТЕ ГОДИНИ?! Актерката го прошета ДКОЛТЕТО на црвениот тепих, а денес СИТЕ зборуваат за тоа – чиста ПРОВОКАЦИЈА (ФОТО)

28 септември, 2021
profimedia-0486164592

„Очајна домаќинка“ синоќа направи целосен хаос на црвениот тепих

Актерката Ева Лонгорија се појави на свеченото отворање на The Academy Museum of Motion Pictures во Лос Анџелес во долг кадифен фустан, оставајќи ги сите без зборови.

Оваа креација предизвика бројни коментари, од кои повеќето се базирани на идеално извајаното тело на 46-годишната убавица, а длабокото деколте не беше ни најмалку пречка. Напротив!


На фустанот му даде доминантен печат, а на актерката можност да ја покаже неверојатната самодоверба со која зрачи.

Тесниот фустан што ја следи линијата на телото беше украсен со сатенски детали, а скапоцените дијамантски обетки ја нагласија елегантната нота на холивудската дива. Лонгорија уште еднаш ѝ покажа на јавноста дека црниот фустан со ефективен крој е секогаш вистинскиот избор.


Модните експерти ја пофалија елегантната фризура и светло-црвениот кармин, што дефинитивно го надополни целокупниот вамп-глам изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris