Ова е ПРИЧИНАТA за раводот на Ким и Кание? „Тоа беше капка што се прелеа…“

7 јануари, 2021
*PREMIUM-EXCLUSIVE* Kim Kardashian appears to be crying during what looks to be a heated argument with Kanye West **WEB EMBARGO UNTIL 7 PM PDT on July 28, 2020**

Извори тврдат дека нивниот брак бил осуден на пропаст од неуспехот на Кание на претседателските избори.
Откако излезе веста дека Ким Кардашијан и Кание Вест се разведуваат, почнаа да кружат гласини за причините што доведоа до распад на бракот на еден од најпознатите парови на денешницата. Шест пишува дека нивниот брак го решила бизарната кампања на раперот на последните претседателски избори, што за неговата сопруга беше капка во кофата.

Наводно, бизарната претседателска кампања на Кание ја поттикнала Ким да сфати дека „треба да се стави крај на бракот заради своите деца и сопствениот здрав разум“, изјавил извор за Page Six. „Ким никогаш јавно не го поддржуваше. Нејзината тишина кажува доволно “, изјави друг извор.

‘Кавгите во нивниот брак траат со месеци’
Ким ја ангажираше адвокатката Лора Весер да и помогне да преговара за доверливо решение пред да поднесе барање за развод. Таа и Кание сè уште не стигнале во фаза на решавање на своите финансии или старателство над детето, рече изворот.

Еден упатен човек изјави дека расправиите во бракот на славната двојка траат со месеци. „Со текот на времето, се насобраа повеќе проблеми и тие се оддалечија“, рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris