Ова е реалноста, без филтри и „кило“ шминка: Еве како навистина изгледаат славните жени!

7 јануари, 2021
maja-berovic-indira-lepa-brena-830x0


Нашата актерка Слобода Мижаловиќ навистина може да се пофали со својата природна убавина, како и уште неколку познати жени.


Ретко може да видите познати жени од нашата јавна сцена без шминка, и иако на Инстаграм често истакнуваат дека немаат шминка, тие воглавно користат барем некој филтер.

Но, на фотографиите што ќе ги видите нема Фотошоп, нема филтри, нема шминка.

Навистина, некои жени се убави по природа, додека некои се сосема поинаква приказна од она што можеме да го видиме на нивните профили на Инстаграм и Фејсбук и во спотовите и настапите каде што се појавуваат максимално исечени.

Сепак, некои славни дами скоро и да не ги соблекуваат надоградбите и вештачките трепки, па затоа е скоро невозможно да ги „фатите“ без додатоци.


Во галеријата подолу, погледнете фотографии од познати жени кога не се максимално средени:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber