Објавена е вистинската причина за смртта на девојката на Бонд, која ден пред да почине по грешка беше прогласена за мртва!

7 јануари, 2021
tanya-roberts-3-830x0

Нејзината инфекција на уринарниот тракт се прошири на бубрезите, жолчното кесе, црниот дроб, а потоа и во крвотокот – рече менаџерката Тања Робертс.


Откриена е вистинската причина за смртта на девојката на Бонд, Тања Робертс (1955-2021) на 66-годишна возраст.

Имено, менаџерот на Тања Робертс, Мајк Пингел откри за списанието “People” дека актерката починала од инфекција на уринарниот тракт.

Со срце полно со тага, можам да ја потврдам смртта на Тања Робертс на 4 јануари 2021 година во 21:30 часот во болницата “Cedars-Sinai” во Лос Анџелес – напиша тој, а потоа ја откри вистинската причина за смртта што не е поврзана со вирусот корона.

Нејзината инфекција на уринарниот тракт се прошири на бубрезите, жолчното кесе, црниот дроб, а потоа и во крвотокот – додаде тој.

-Моите мисли се со Ленс, нејзиниот сакан човек и блиски пријатели во тешки моменти. Почивај во мир – напиша нејзиниот менаџер на социјалните мрежи.

Ленс О’Брајан, во интервју во живо откри дека неговата партнерка е сè уште жива, откако сите светски медиуми објавија дека таа починала за прв пат.

„Само што ми рекоа од болницата дека е жива“, им рече Ленс на гледачите.

Тој беше толку среќен со веста што веднаш плачеше од среќа пред камерата, но потоа додаде дека актерката страда од проблеми со црниот дроб и бубрезите и дека можат да ја откажат во секој момент, како и дека лекарите не предвидуваат многу од нејзиниот живот. што на крајот се оствари и сепак таа почина еден ден подоцна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris