„Ова едноставно не е фер“: Карлеуша јавно и се обрати на Ким Кардашијан!

15 јануари, 2021
киим

Ким Кардашијан редовно користи социјални мрежи, а на Инстаграм објави дека позира во комбинезон со розово. Ова го виде и Јелена Карлеуша, која јавно и се обрати на американската ѕвезда од една причина.

Имено, ЈК ја носеше идентична комбинација на облека на 16 октомври 2020 година, само во сина верзија.

– Добро, ова едноставно НЕ Е ФЕР. Ова е мој сопствен дизајн … Знаете дека ве сакам, но … Барем дајте ми кредит или побарајте да работам со вас !! П.С. (да, јас лично дизајнирам облека за моите настапи многу пати) – напиша Јелена Карлеуша и ја обележа Ким Кардашијан.

Изгледа како моќна жена која работи многу и ми се допаѓа тоа! Јас ја почитувам – напиша Ким еднаш за ЈК.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris