ОВА НЕ Е ЗА ВО ЈАВНОСТ! Дара Бубамара тргна да се тепа со дваесетина мажи на свадба, еве што се случи! (ВИДЕО)

20 јануари, 2021
Poznati na aerodrmu_160220_ALO M Josida 078_1000x0

Шок!

Дара Бубамара, пејачка, еднаш го раскажа најголемото лудило што го направила во текот на нејзината кариера.

Имено, таа беше подготвена да се тепа со 20 мажи.

– Најлудата работа што ја направив, ги имаше многу, но да речеме на ромска свадба во Виена, отидов да се тепам со 20 мажи. Јас самата – рече пејачката и додаде:

– Тука има многу лудости, но не се за јавноста. Ако кажав – изјави неодамна Бубамара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber