„Оваа жена е од друга планета“: Наоми Кембел ја покажа совршената линија во костум во својата шеста деценија (ФОТО)

4 октомври, 2021
profimedia-0371423778-830x0

Сакото имаше длабок шлиц, а градите беа во преден план

Топ моделот и една од најпознатите манекенки во Светот, Наоми Кембел (51), стана мајка во мај со помош на сурогат мајка, а судејќи според приложеното, многу е задоволна од улогата на мајка.

Црниот пантер излезе на вечера во Париз за време на модната недела во Париз, а нејзиниот стајлинг ги воодушеви фановите.

Наоми излезе насмеана и добро расположена, а беше облечена во бел костим. Сакото имаше длабок шлиц, а градите беа во преден план.

Моделот, и покрај тоа што беше ноќ, имаше и очила за сонце, најверојатно, поради бројните блицеви што блескаа при излегувањето од ресторанот.

„Каква мачка“, „Оваа жена не е од оваа планета“, „Убава, совршена, нереална“, се само дел од коментарите на фановите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris