Овој младич смислил начин за зезање на луѓето на улица! Реакциите на луѓето се непроценливи!(ВИДЕО)

30 јануари, 2021
880231_cunj_ls

Се гледа дека никој од нив не го очекуваше тоа, а нивните реакции се смешни

Ова видео сигурно ќе ве насмее, но и малку ќе ве шокира.

Европејците имаат специфична смисла за хумор и еден млад човек дошол на идеја малку да се забавува со своите сограѓани. Тој одлучи да земе конус и да го искористи случајно да ги исплаши луѓето на улица.

Се гледа дека никој од нив не го очекуваше тоа, а нивните реакции се смешни.

За видеото притиснете ТУКА

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris