ПАПАРАЦИТЕ ГИ ФАТИЈА КАРДАШИЈАН НА ПЛАЖА: Ким и Кортни не изгледаат баш така СОВРШНО како на социјалните мрежи! (ФОТО)

8 февруари, 2021
2456969_2456967-profimedia0587719713-edit_ls

Кортни и Ким Кардашијан беа фатени на плажа како се одмараат со децата. Бидејќи на нивното реално шоу му се ближи крајот, а снимањето на последната епизода заврши, тие решија да заминат на краток одмор.

На плажа и додека се возеа со брод, тие ги покажаа своите волшзаносниебни облини во мали бикини. Тие облини ја направија Ким најпозната. Сепак, фотографиите од папараците се сосема различни од оние што познатите сестри ги објавуваат на социјалните мрежи, каде што вешто користат разни програми за да ги исправат неправилностите.

Она што привлекува дополнително внимание е што тие го напуштија Лос Анџелес истиот ден кога таму пристигна Канје Вест, сè уште легалниот сопруг на Ким Кардашијан. Двојката е во напната врска веќе некое време. Бидејќи ова им е седма година од бракот, можно е оваа бројка да биде фатална за нив. Некои обожаватели забележаа и дека Ким повеќе не носи бурма.

Според странските медиуми, Канје решил да преправи некои работи на неговиот претстоен албум. Наводно, Канје ги преработил текстовите и вметнува референци во врска со разводот. Бидејќи не се знае ништо за текстот од албумот, нема друг избор освен да почекаме и да го слушаме она што тој сакаше да го каже.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris