Папараците открија како навистина изгледа стомакот на Ј.К., сега се огласи и таа

29 јануари, 2021
126907298_186365339805605_5740765765114099728_n

Пејачката е позната како „кралица на Фотошопот“

Една од најпопуларните српски пејачки, 42-годишната Јелена Карлеуша, меѓу другото, е позната и по своите необични модни комбинации, кои откриваат повеќе отколку што покриваат, а фотографиите што ги споделува со своите следбеници редовно се пеглаат во Фотошоп. Особено интересни се изданијата во кои се појавува на снимките од шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а последното привлече посебно внимание. Имено, имајќи предвид дека стомакот кој го објавува на социјалните мрежи секогаш е беспрекорно рамен, многумина беа изненадени од папарацо фотографиите направени пред снимањето на наведената емисија, на кои се гледа како навистина изгледа нејзиниот стомак. Наскоро, Јелена објави фотографии во иста комбинација, но на нив – изгледа поинаку.

Имено, на снимањето на споменатото шоу, пејачката, која деновиве се најде на списокот на Reddit на најлоши поради фотошопирањето на фотографии, се појави во црн комбинезон со необичен дизајн. Имено, комбинезонот има само една ногавица и ги истакнува нејзините гради, но исто така и стомакот и едната страна на задникот што останаа – откриени.

Сепак, токму стомакот на Јелена украде најголемо внимание. Имено, папараците ја уловија „неподготвена“, па на Интернет се проширија фотографии на кои нејзиниот стомак е збрчкан, односно јасно се гледа вишокот кожа. И не би било ништо необично, а доколку фотографиите што ги објавува Јелена на Instagram, нејзиниот стомак не е совршен.

Сепак, иако многумина ја критикуваа „безброј пати“ за уредување фотографии и нереално портретирање на себе, пејачката се повикува на ова, па на споменатата социјална мрежа објави две видеа во кои позира во иста комбинација, и со едно од нив таа рече: „No, no photoshop but GODDESSshop“. Веднаш почнаа да течат комплименти, сепак, таа не убеди една следбеничка. „Направи фотошоп и на видеото“, ѝ рече таа, а Јелена реши да го игнорира коментарот.

Да потсетиме, заедно со пејачката Маја Шупут, Јелена се најде на списокот на Reddit за најлоши „фотошопи“, каде беа објавени дури четири нејзини фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris