По двомесечна пауза, Карлеуша повторно на снимањe на „Ѕвездите на Гранд“, а како ако не речиси ГОЛА дури и на минусини температури?!

18 јануари, 2021
jelena-karleusa-foto-nikola-tomic-2-830x0

Влегувањето во студиото беше доста незгодно поради снегот и мразот

По долга пауза, денес, понеделник 18 јануари, продолжи снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ и добро познатото жири повторно се собра во студиото на Кошутњак.

Последна пристигна поп-sвездата Јелена Карлеуша, која очигледно доцнеше поради дилемата „што да облечам“, и се одлучи за смела комбинација, особено на ниски температури.

Имено, таа носеше тексас здолниште и кратка јакна од истиот дезен, со што ги откри стомачните мускули кои стануваат се повидливи.

На нозете имаше бели чизми до колена, со висока потпетица, па влегувањето во студиото беше доста незгодно поради снегот и мразот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris