ПО МАЛДИВИТЕ ОТИДЕ ВО РАЈОТ МЕЃУ ХОЛИВУДСКИТЕ ЅВЕЗДИ: А еве со кого ужива Анастасија сега! (ФОТО)

12 април, 2021
anastasija-raznatovic

Не се задржува долго во Србија.

Иако само што се врати од Малдиви во средината на март, Анастасија Ражнатовиќ повторно ги спакува куферите и се упати кон Мексико!

Овој пат во женско друштво – со неколку другарки.

Веднаш штом пристигнаа на луксузната дестинација, заминаа на плажа, каде уживаа да пијат коктели на лежалките, а Анастасија сподели и неколку снимки.

Тоа е добро познатото одморалиште Тулум каде летуваат холивудските sвезди, а како што најдовме на Интернет, ноќевање во хотелот во кој престојува Анастасија се движи од 500 до 1.150 долари.

Погледнете како ужива ќерката на Цеца со своите пријателки:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris