Погледнете на која жена Игор Којиќ одговори со бакнеж под објавата за Денот на вљубените

15 февруари, 2021
севе

Игор одговори со бакнежи на коментарот на неговата сестра Наташа, која му остави неколку емотикони, вклучувајќи го и оној со срца.

Со емотиконот од бакнеж, тој одговори и на коментарот на друг придружник, кој исто така го остави срцето под фотографијата. „Среќен Свети Трифун“, напиша Игор во соопштението и тој не ја спомна Северина по повод Денот на вљубените.

Иако долго време се шушкаше за нивниот раскин, парот сепак се следи на социјалните мрежи. Сепак, тие неодамна избришаа дел од споделените фотографии од своите профили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris