Помалата ќерка на Маја Оџаклиева е атрактивна убавица: Копија на мајка ѝ (ФОТО)

15 април, 2021
maja

Пејачката Маја Оџаклиевска, последните неколку години се повлече од јавноста и од пеењето, во една прилика таа изјави дека го направила тоа за да може да се грижи за својот аутистичен внук.

 Таа има две ќерки, а помладата Андреа Оџаклиевска, блеска со својата убавина. Ова млада атрактивна дама, има неверојатна сличност со својата мајка, а особено насмевката.


Преземено од maskimagazin.faktor.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris