Помисли дека пешачкиот премин е модна писта: Пејачката пристигна во главниот град во неверојатно луксузна комбинација!

5 февруари, 2021
767347_seve_ls_400x0

„Колку погрешна комбинација“, вредна неколку илјади евра.

Откако помина извесно време во родниот град Сплит, се чини дека Северина пристигна во Загреб и позираше во интересна модна комбинација.

Пејачката позираше на улица во впечатлив син кожен костум, кој го надополни со детали од нешто повеќе од 1.000 евра. Таа стави зелена торба „Gucci“ над костумот, чија цена е околу 700 евра.

Вниманието на следбениците го привлекоа и разнобојните чевли на марката „Атико“, кои можат да се најдат на Интернет по цена од околу 400 евра.

„Небото е жолто, а сонцето сино…“ напиша таа во описот на фотографијата.

„Убава си“, „Кралица на модата“, „Ти си совршена“, беше пофалена во коментарите.

Инаку, Северина и нејзиниот партнер Игор Којиќ неодамна ги избришаа последните објавени заеднички фотографии од своите профили, со што повторно започнаа гласини за брачни проблеми. Двојката сè уште се следи на социјалните мрежи, но ретко си ги лајкуваат објавите едни на други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris