Поранешна љубовница на Бекам: „Синовите знаат дека мама позираше гола за „Playboy“ и беше непослушна“

2 февруари, 2021
o_10027779_1024

Донесов многу лоши одлуки, верував во погрешни луѓе кои ме искористија поради гледаноста и угледот, вели Ребека Лоус

Дали се сеќавате на Ребека Лоус? На почетокот на 2000-тите, таа сакаше да биде модел, а потоа во 2004 година го потресе Светот на славните со тврдење дека имала четиримесечна врска со оженетиот Дејвид Бекам (45), за кого потоа работела како личен асистент.

Поранешниот фудбалер и неговата сопруга, пејачката и модна дизајнерка Викторија (46) останаа заедно и успешно се опоравија од скандалот, а 43-годишната Лоус ги искористи нејзините пет минути слава, позираше за Playboy и стана ријалити sвезда. Учествувала во емисиите „ Celebrity Love Island “ и во „Farma“ ја згрози јавноста кога рачно задоволуваше свиња.

Бекам жестоко ги негираше обвинувањата на Ребека за прељуба, таа многу брзо ја изгуби работата без оглед на сето тоа, но успешно ја продаде својата приказна на медиумите.

Денес бринетата ужива во тивок семеен живот во Норвешка, мажена е за докторот Свен Кристјар Скајаја, со кого ги има синовите Магнус (11) и Лиам (9), вегетаријанец е, сака јога, течно зборува норвешки, работи во центар за тестирање за ковид-19 и има намера да го продолжи своето образование и да стане медицинска сестра затоа што, како што вели, сака да им помага на другите и да се чувствува корисно.

Во интервју за британски ОК! призна дека за време на некои настапи во реални шоуа се чувствувала како да е користена за гледаност и репутација, но и покрај тоа што жали за минатите активности, Ребека истакнува дека не крие ништо од своето семејство и искрено разговара со своите синови за сè што правела порано пред што станала мајка.

– Јас сум многу отворена. Моите момчиња знаат дека мама позираше гола за Playboy, тие се свесни дека и јас ја имам својата непослушна страна! Секако дека жалам многу, донесов многу лоши одлуки, им верував на луѓето на кои не требаше да им верувам …

Порано излегував во 21 часот и се враќав дома во 6 часот наутро. Сега сум во кревет до 21 часот и станувам во 6 часот! Тоа беше убава фаза во моите доцни дваесетти години, еден човек постојано се развива и се менува – изјавила Лоус, која го запознала сопругот а Свен во 2008 година во реалното шоу „ 71 Degrees North “. Тој работел како лекар на сетот, а тие се вљубиле откако таа била исфрлена од шоуто.

„Налетав на него на аеродромот, разговаравме и кликнавме, останатото е историја“, се присетува Ребека, која се пресели во Норвешка кога остана бремена со својот прв син.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber