После љубовните бродоломи Емина Јаховиќ во ЗАВОДЛИВО ИЗДАНИЕ: Таа блеска, а брачни понуди се нижат

5 јануари, 2021
Capture

Пејачката Емина Јаховиќ, според многумина, сега изгледа подобро од кога било.

Во последниве години, Емина помина низ љубовни бродоломи – прво се разведе од сопругот Мустафа Сандал, а потоа неколку пати раскинуваше со турскиот бизнисмен Садетин Саран.

Таа врска на крајот не успеа, но се чини дека Емина не ја вознемири многу ова, бидејќи има насмевка на лицето и блеска.

Најновата фотографија, на која позираше во цветен фустан, ги воодушеви своите следбеници и коментарите само наврнаа, а во нив имаше дури и понуди за брак, на кои пејачката сè уште не одговорила.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris