ПОСРЕЌЕН ОД БИЛО КОГА: Игор Којиќ по разводот со Северина најде нова среќа

15 октомври, 2021
Igor-Kojic

Игор Којиќ, фудбалски менаџер и поранешен сопруг на Северина, откако официјално се разведе од една од најпопуларните пејачи од овие простори, очигледно го најде својот извор на среќа и мир.

За разлика од Северина, која во последно време се почесто се појавува на социјални настани во Хрватска и одржува концерти низ целиот регион, Којиќ уште поцврсто се сврте кон верата што очигледно го зајакнува за понатамошен живот.

Имено, тој често објавува фотографии на својот Инстаграм при посети на манастири, а последната во серијата вакви објави следеше синоќа кога Којиќ се појави на белградската премиера на филмот „Човекот Божји“.

Филмот го режираше Јелена Поповиќ, а Игор откри дека е воодушевен од филмот на инстаграм каде објави неколку моменти од премиерата.

 Igor Kojić i Severina - Instagram

Да се потсетиме, Којиќ и Северина официјално се разведоа во август оваа година откако од минатата година се шпекулираше дека нивниот брак е во криза. Кога Северина ги спакува куферите пред повеќе од една година и ја напушти семејната вила на Којиќ на Бежанијска Коса, Игор остана со скршено срце, па бараше спас од тагата во верата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris