ПОВТОРНО СЕ НАДМИНА СЕБЕСИ: Ријана ги собра најубавите жени на светот на едно место, а погледнете и кои

26 септември, 2021
image_2021-09-26_053539

Како и секој пат досега, Ријана успеа повторно да се надмине себеси. Третото спектакуларно шоу за долна облека со нејзиниот потпис беше снимено однапред и е достапно на стриминг услугата Amazon Prime. И со оваа линија, Ријана ја продолжува традицијата на инклузивност и славење на разновидноста на човечките тела, што ги воодушевува фановите ширум светот.

rihanna

Покрај славните манекенки кои го носеа шоуто, шоуто на Ријана беше преплавено со армија од познати убавици како Ирина Шајк, Џиџи Хадид и Бехати Принсло, кои со своите секси и предизвикувачки изданија совршено го отелотворуваа значењето на брендот на Ријана!

Погледнете ги заводливите изданија од модната ревија на Savage X Fenty во нашата фотогалерија!

 rihanna - Profimedia
 erykah badu - Profimedia
 gigi hadid - Profimedia
 vanessa hudgens
 joan smalls - Profimedia
 emily ratajkowski - Profimedia
 irina shayk
 alek wek
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris