Позата 69 е веќе здодевна, испробајте ги овие две нови врели пози: Експлозијата од двете страни е загарантирана!

10 октомври, 2021
glavna-1391911133_400x0

Малку се оние кои не ја испробале позицијата 69 и дали знаевте дека постојат две диви верзии што можат да ја одведат вашата врска на следното ниво.

Се работи за позите 70 и 68, кои, како што велат, се повозбудливи верзии на 69. Кога ќе ги испробате, ќе сакате да вежбате орално задоволство само во овие пози.

Врела седумдеска

Оваа поза се изведува стоејќи, односно вертикално. Мажот треба да клечи додека жената стои пред него со свртен грб и ги крева нозете околу неговиот врат. Кога таа ги потпира рацете на подот, мажот се крева. Вагината е на ниво на неговите усни, додека пенисот е на ниво на нејзините усни.

Трик за посилно задоволство

Тоа е лубрикантот! Намачкајте го на градите и стомакот и нема да има непријатно триење помеѓу партнерите, а телото ќе може ритмички да ужива во оралното задоволство.

Целосно предавање со 68

Партнерот лежи на грб со свиткани нозе кај колената, а жената лежи на грб со свртено тело во спротивна насока. Таа е потпрена на грбот на колената на нејзиниот партнер, па нејзината вагина е целосно на располагање за неговите усни. И на двајцата рацете им се слободни, така што можат да се галат едни со други. Олеснете му на партнерот за орално задоволство потпирајќи се на лактите и намалувајќи ја телесната тежина. Истражувањата покажуваат дека оваа поза е совршена поради задоволството, посветеноста кон партнерот, но и можноста за истражување на сè што одговара на оралниот секс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber