ПОЗНАТАТА АКТРЕКА ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА ЌЕРКА! Се појави фотографија со ПОСЕБНА порака!

30 септември, 2021
463761_selama-rap-ap_f

Атрактивната актерка Селма Хајек често споделува детали од нејзиниот приватен живот, но еден дел од својата интимност го чува за себе

Познатата Мексиканка речиси никогаш не објавува фотографии од својата ќерка Валентина.

Затоа новата фотографија на Селма на Instagram, на која позира со својата тинејџерка, е големо изненадување. На сликата, тие две се држат за раце и се гледаат во очи, додека во позадина се гледа зајдисонце.

– Драго мое девојче, ти си ми сѐ. Благословен е денот кога влезе во мојот живот да блеснеш со твојата светлина. Среќен роденден, Валентина! Ти благодарам што си ТИ! – напиша Хајек за својата ќерка по повод нејзиниот 14 -ти роденден.

Иако фотографиите на кои се гледа лицето на Валентина се многу ретки, доволно е да се забележи дека оваа 14-годишна девојка е совршена мешавина од нејзините родители, и дека ја наследила егзотичната убавина на нејзината мајка.

Да потсетиме, Селма Хајек ја доби ќерката со францускиот милијардер Франсоа Анри-Пино, со кој е во брак од 2009 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris