„ПРЕКРАСЕН ДЕН!“ По веста дека нашла НОВО МОМЧЕ, Северина Којиќ сподели ФОТОГРАФИЈА!

9 февруари, 2021
fdddd

Пејачката Северина Којиќ се уште е официјално во брак со Игор Којиќ, иако тие двајцата не живеат заедно од март минатата година. Се чини дека пејачката започна нов живот без сопругот во Хрватска. Минатото лето се шпекулираше дека таа е во врска со извесениот Томислав Воштиниќ, кога пејачката рече дека тој е нејзин телохранител, а овие шпекулации пред неколку дена поттикнаа нови шпекулации дека Северина наводно го запечатила нивниот живот заедно со Воштиниќ.

Пејачката не се огласи за ова, не го потврди или негираше. Во меѓувреме, таа се огласи на Instagram за да се потсети на некои патувања од минатото и да ги поздрави своите следбеници.

Севе објави фотографија во едноставен сив фустан кој е целосно залепен за нејзиното тело, така што нејзините женски атрибути се во преден план.

„Прекрасен ден“, напиша таа во описот на фотографијата, играјќи со зборови. Таа всушност напишала на англиски „сива боја“ со додавање на буквата (t) во загради за да може да се толкува и како прекрасен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris