Преку глава му е од сẻ: ДУШКО ТОШИЌ ДОНЕСЕ ОДЛУКА ЗА БРАКОТ СО ЈЕЛЕНА ЗА КОЈА ДОЛГО ЌЕ СЕ ЗБОРУВА!

26 октомври, 2021
508031_dusko-tosic-jelena-karleusa_ls

Душко Тошиќ е разочаран од целата ситуација која го опкружува него и Јелена, па донел изненадувачка одлука.

Душко и Јелена се една од омилените теми на медиумиte. Постојано се шпекулира и пишува за нив, од тривијални приказни до нивната разделба, во домашните медиуми имавме можност да прочитаме за навистина секое можно сценарио, но всушност ништо не се случува, а споменатата двојка не се огласува за разни написи.

Меѓутоа, како што пренесува еден медиум, Душко донел неочекувана одлука, а откако дознал дека неговата сопруга Јелена Карлеуша била погодена од бројни медиумски извештаи, решил да побара прошка од неа.

– Душко сфати колку всушност е страшна веста за него бидејќи го поврзаа со некои жени, а Јелена сето тоа го читаше и молчеше. Таа никогаш не се жалеше затоа што едноставно му веруваше. Тој е свесен за тоа, сепак, верува дека мораше да застане и да го спречи тоа – објаснува анонимен извор за споменатиот портал, и продолжува:

-Сега му текна дека сите тие лаги ги ширел некој негов близок, некој со кој се дружел и во кого имал доверба и се само за да му наштети на него и на Јелена. Беше многу разочаран од сите негови пријатели, особено од фудбалерите, бидејќи слушна дека некои луѓе шират разни озборувања за него по медиумите. Доста му е од сẻ! Дури сега е свесен дека единствено Јелена му е лојална и дека само на неа може да се потпре. Затоа сака да побара од неа прошка, и од неа и нејзините ќерки. Вети дека во иднина само ним ќе им се обраќа и дека многу ќе внимава со кого се дружи. Како што и се доверил на еден од ретките пријатели кои не го изневериле, ќе ѝ каже на Јелена: Прости ми за сẻ, не смеев да го дозволам ова! Жал ми е за сите скандали, дури сега ми е јасно колку те повредив тебе и децата затоа што не реагирав – заклучил изворот.

Останува да видиме како понатаму ќе се развиваат работите, но нема дилема дека Душко и Јелена ќе успеат да ги надминат сите пречки што им ги подготвува животот и заедно да излезат од него уште посилни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris