Преубав гест на славниот актер: Испрати видео порака до момче кое боледува од рак (ВИДЕО)

25 јануари, 2021
ed94398358c39d00bc4d775775e0a9e0113efb59

Момче кое е обожавател на славниот актер страда од рак и Кронова болест

Рајан Рејнолдс е познат како личност која сака да им ги исполнува желбите на своите фанови, па често знае да ги изненади.

Овој пат, славниот актер е многу трогнат од доживотната борба на единаесетгодишно момче кое се бори со зла болест. Рајан сними видео порака во која му порача дека му испраќа многу сила и љубов:

– Сакам да знаеш дека мислам на тебе, ти испраќам многу љубов и сила. Сета сила што ја имам. Човече, има многу луѓе што те сакаат толку многу. Знам дека минуваш низ тежок период, знам дека ова е огромен предизвик за тебе, но сакам да знаеш – Броди, можеш да се справиш со тоа. Држи се – рече актерот.

Мајката на момчето за американските медиуми откри каква е реакцијата на нејзиниот син по видеото и додаде дека сега се чувствува како да е „филмска sвезда“. Таа му се заблагодари на Рајан за хуманиот гест што го направи за нејзиниот син.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber