Преубавата Маргот Роби е непрепознатлива во нејзината нова улога

13 февруари, 2021
Margot-cover-790x527

За целите на новиот филм на Дејвид О.Расел, Роби се претвори во темнокосен вампир

Некои жени се родени русокоси, дури и кога не се родени русокоси, а непријатно убавата Маргот Роби е дефинитивно една од нив. И токму затоа, треба да трепнеме неколку пати кога ќе ја видиме во сосема поинакво издание, поточно, како бринета со масивни темни кадрици, во она што го трансформираше за потребите на новиот филм што го снима со Дејвид О.Расел .

Ова не е прв пат Роби се докажа многу пати како исклучително талентиран камелеон и многу рано во својата кариера ја смири злобната предрасуда дека е само уште едно „убаво лице“ на Холивуд, и не е првпат да ја гледаме како бринета. Сепак, нејзиниот нов изглед не изненади и предизвика љубопитност за нов проект за кој сè уште не знаеме – скоро ништо!

Имено, новата продукција на режисерот, која е најпозната по хитовите Silver Linings Playbook, American Hustle, Joy и The Fighter, сè уште нема официјално име, а знаеме само дека тоа е „оригинална идеја“ и дека импресивниот ансамбл го сочинуваат Кристијан Бејл, Роберт де Ниро, Рами Малек, Зои Салдана, Џон Дејвид Вашингтон и, секако, Маргот Роби. Снимањето започна во јануари, така што треба да се претпостави дека нема да ги видиме резултатите од работата толку брзо, но внимателно ги следиме сите новости поврзани со претстојниот филм

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris