ПРИРОДНА И ПРЕКРАСНА: На оваа Кардашијан-Џенер сестра не и се потребни никакви корекции, дури и после пилатес

25 октомври, 2021
Kendall-Jenner

Кендал Џенер, воедно и најплатената манекенка во светот, и после тренинг изгледа како милион долари.

Меѓу сестрите Кардашијан-Џенер, таа остана единствената која не зголеми ниту еден дел од телото. 25-годишниот супермодел Кендал Џенер моментално е најплатената манекенка во светот, а многумина ја оспоруваат нејзината титула затоа што влезе во индустријата како етаблирана ријалити ѕвезда и ќерка на најуспешната мамаџерка на светот – Крис Џенер.

 Kendall Jenner - Profimedia

Џенер на Инстаграм ја следат речиси 200 милиони следбеници кои верно ја следат секоја нејзина објава, но често се случува некој да ја „испере“ поради нереалниот изглед на фотографиите во споредба со тоа како изгледа во живо.

Сепак, кога ќе видиме некои папарацо фотографии во странските медиуми, а знаеме дека не поминале низ сто филтри, ни станува јасно дека Кендал е навистина природна убавина. Така сега ја фотографираа како излегува од час по пилатес, па дури и во сосема природно издание, лицето и е прекрасно, без разлика што го криеше со наочари.

 Kendall Jenner

Таа се возеше во нејзиниот сив џип, еден од милениците на четири тркала од нејзиниот возен парк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris