ПРОСЛАВА КАЈ РАЖНАТОВИЌ! Цеца сподели добра вест, денес е важен ден за целото семејство!

9 април, 2021
dfdsfdff

Ова мора да се забележи!

Светлана Ражнтаовиќ ја сподели добрата вест. Пејачката на својот Instagram профил ѝ го честиташе роденденот на својата внука Хелена, а девојчето е најстарото дете, на сестрата на Цеца, Лидија Оцокољиќ.

Познато е колку Ражнатовиќ е поврзана со нејзината сестра и нејзините деца, па не се сомневаме дека таа денес сигурно ќе го прослави овој датум со нив.


Цеца погледна наназад во неколку моменти од минатото и, со честитки, ја сподели својата прва фотографија со Хелен, додека била бебе, а следната е фотографија на Хелен, која е направена подоцна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris