ФОТО: „Љубов немерлива“- само тој ужива во љубовта на Лила

9 април, 2021
лила

Најпознатата македонска водителка и инфлуесерка Лила Филиповка често на социјалните мрежи покажува како се гали и мази со својот мачор Рагнар, а сега љубовта кон него ја изрази на сосем поинаков начин.

Лила на Инстаграм сподели неколку фотографии со Рагнар кој веќе на сите кој ја следат Лила им е добро познат и напиша дека се работи за немерлива љубов.

„Љубов немерлива!Да, можеби јас му го спасив животот, и му подарив дом, храна и љубов…ама и тој мене ми подари еден поинаков живот, и дом полн со безусловна и посебна љубов. Рагнар еден посебен и пресладок мачор!“

Иако Рагнар не го сака многу објективот, овојпат позираше во рацете на Лила.

Лила често на социјалните мрежи споделува моменти од својот домашен амбиент заедно со нејзиниот мачор Рагнар кој често знае да прави и згоди и незгоди во станот на водителката.

Качување по полици, влегување во машина за перење па дури и каснување за образот на Лила.

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris