Прва изјава на Николина Пишек по драмата во семејната куќа, каде што беше пронајдена во бессознание со нејзината ќерка.

8 февруари, 2021
nikolina-pisek-главна 2

– Криминалната полиција во моментот е на терен и прави увид за она што се случило – ни вели Николина

Водителката, Николина Пишек, се огласи откако медиумите открија дека таа и нејзината ќерка Уна биле пронајдени во бессознание во нивниот дом во Загреб, ноќта помеѓу саботата и неделата.

Николина и нејзината ќерка се затруле со јаглерод моноксид, поради пукање на цевката за гас што обезбедува греење.

– Не сакав да се дознае, но вистина е дека имаше истекување на гас за греење ноќта помеѓу саботата и неделата. Не сакав оваа вест да излезе во јавност, сѐ додека не биде дефинитивна. 

– Нема да тврдам ништо бидејќи немам никакви информации. Се чини дека дошло до некаков дефект при работењето, што е навистина е чудно. Mојата ќерка и јас завршивме во болница после тоа, сега сме добро – вели Николина за Телеграф Џетсет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber