ПРВИ ФОТОГРАФИИ НА СОРАЈА ВУЧЕЛИЌ ПО ПЛАСТИЧНАТА ОПЕРАЦИЈА: Задникот во преден план, а сите гледаат во нејзиното лице – ШТО правела сега?! (ФОТО)

22 април, 2021
soraja1

Задникот е поголем, а лицето е сосема поинакво?

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна на Instagram откри дека е во Турција, „во рацете на најдобриот пластичен хирург“, со цел да изврши уште една трансформација на своето тело.

„Кралицата на силиконите“ не им откри на своите следбеници каква интервенција би имала, па во последните неколку недели нејзините следбеници шпекулираа дали ќе ги зголеми градите и усните или ќе го намали носот. Сега пристигнаа првите слики…

Сораја на Instagram објави фотографии на кои задникот ѝ е во преден план – меѓутоа, при подобрата „проверка“ на нејзините следбеници, се чини дека правеше нешто на лицето…

Погледнете и самите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris