(Галерија) Антониа во студио со 2 Бона, нова песна пред настапот во Белосрусија

22 април, 2021
гиговска

Пејачката Антониа Гиговска снима нова песна со 2Бона. Таа објави неколку кратки видеа и слики од студио, но не откри дали песната е дует со популарните Тонито и Марио, или 2 Бона направија песна за нејзиниот нов албум. Антониа неодамна најави дека оваа година ќе го промовира нејзиниот прв албум, а пред неколку дена откри и дека ќе ја претставува Македонија на фестивалот „Славјански базар“ во Белосрусија во јули оваа година.

Share

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris