Ријана ПОЗИРА без градник! Сликата брзо собра осум милиони лајкови (ФОТО)

16 февруари, 2021
рири

Американската пејачка Ријана објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која позира топлес, па со овој потег го „запали“ интернетот.

Имено, познатата пејачка позираше само во виолетови шорцеви, без градник и маица, а бујните гради ги покри со едната рака.

Ријана ги стави лицето, големите гради и рамен стомак во преден план, а нејзините бројни тетоважи не поминаа незабележани. Носеше многу додатоци во светло виолетова боја за да одговара со бојата на шорцевите, а на лицето имаше само црвен кармин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris