РОЗОВА Е ДЕФИНИТИВНО НЕЈЗИНА БОЈА: Ким Кардашијан никогаш не изгледала подобро!

9 октомври, 2021
260195_kimkardasijan_ls

Ким Кардашијан многу добро знае како да привлече внимание. Овој пат, таа од целосно црни тоалети се префрли на светли бои и впечатливи комбинации.

Впечатоците од Мет Гејл се уште не стивнуваат, и таа повторно е во центарот на вниманието. За време на посетата на Њујорк, папараците ја „уловија“ старлетата пред хотелот во кој престојуваше, а тие фотографии го обиколија светот со брзина на светлината, а не е доволно да се каже дека нејзините фанови беа воодушевени.

Kim Kardašijan

Овој пат таа направи целосен хит кога е во прашање гардеробата. Носеше розово одело, кое го комбинираше со длабоки чизми и ракавици во иста боја.

Очила за сонце и торба Баленсијага дадоа доза на гламур во овој стајлинг.

Тоа беше доволно за да заработи чиста листа и да биде на листата на најдобро обучени жени оваа недела.

Kim Kardašijan
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris