Сакал Хали Бери да биде во неговиот ХАРЕМ: Вил Смит отворено за неговиот брак и што значи за него ЉУБОВТА

1 октомври, 2021
212079_142799-profimedia0220302791-ls_ff (1)

Актерот Вил Смит (55) даде долго интервју за списанието GQ, во кое за првпат зборува за својот љубовен и брачен живот, како и за некои стари желби.

Актерот откри дека сакал да има многу жени во младоста. Во исто време.

<p>Već godinama se priča o tome kako glumac Vil Smit i njegova supruga Džejda Pinket Smit, poznata voditeljka i glumica, imaju dogovor da mogu da "švrljaju", a ona je nedavno pričala o jednoj svojoj preljubi. Sada je i sam "Princ s Bel era" otvorio dušu...</p>

„Не знам каде го видов, но како тинејџер ми изгледаше одлична идеја да имам 20 жени со кои би сакал да патувам и да се грижам“, рече тој, откривајќи дека долго сакал актерката Хали Бери да биде дел од неговиот харем, како и балерината Бери Мисти Коупленд. Покрај тоа, тој признава дека сакал да ги праша дали се заинтересирани за тоа. Како што објасни, работејќи на себе, дошол до заклучок дека нема ништо лошо да се биде во брак и да мисли дека Хали Бери изгледа добро.

<p>Već godinama se priča o tome kako glumac Vil Smit i njegova supruga Džejda Pinket Smit, poznata voditeljka i glumica, imaju dogovor da mogu da "švrljaju", a ona je nedavno pričala o jednoj svojoj preljubi. Sada je i sam "Princ s Bel era" otvorio dušu...</p>

Бидејќи со години се шпекулираше дека Џејда Пинкет Смит (50) и тој имаат отворен брак, ова секогаш се поставува како прашање, а по години избегнување на одговор, актерот рече:

  • Џејда никогаш не веруваше во конвенционален брак. Имала членови на семејството кои биле во неконвенционални врски. Така, таа порасна поинаку отколку јас.

Тој објасни дека тие двајца го пронашле она што им одговара.

<p>Već godinama se priča o tome kako glumac Vil Smit i njegova supruga Džejda Pinket Smit, poznata voditeljka i glumica, imaju dogovor da mogu da "švrljaju", a ona je nedavno pričala o jednoj svojoj preljubi. Sada je i sam "Princ s Bel era" otvorio dušu...</p>
  • Постојано се расправа за тоа што е совршена врска. За поголемиот дел од нашата врска, она што го избравме беше моногамија, но не мислевме дека моногамијата е совршена врска – рече тој, додавајќи дека не го препорачува никому патот што го избрале Џејда и тој, и дека бракот не треба да биде затвор.
  • Искуствата од слободите што си ги дадовме едни на други и безрезервна поддршка, за мене тоа е најголемата дефиниција за љубов – вели Вил Смит.

Двојката беше во брак од 1997 година и го имаат синот Џејден и ќерката Вилоу, а Вил и Шири Зампино го имаат и синот Треј.

<p>Već godinama se priča o tome kako glumac Vil Smit i njegova supruga Džejda Pinket Smit, poznata voditeljka i glumica, imaju dogovor da mogu da "švrljaju", a ona je nedavno pričala o jednoj svojoj preljubi. Sada je i sam "Princ s Bel era" otvorio dušu...</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris