Салма Хајек се спротивстави на тврдењата дека се омажила за пари! Еве што кажа за својот сопруг кој е милијардер!

18 февруари, 2021
сел

Актерката Салма Хајек (54) конечно се отвори на тема брак со нејзиниот 58-годишен сопруг, претприемачот Франсоа-Анри Пино, кој е извршен директор на луксузната модна група Керинг и претседател на холдинг компанијата „Груп Артемис“.

Така, во понеделникот, во една епизода на подкастот Експерт за фотелји, таа објасни како Пино ја направил „многу подобра личност“.

„Може ли навистина брзо да кажам нешто за својот сопруг? Колку е убав, смешен, дарежлив.. И сеуште е супер секси “, и’ рече на водителката Дакс Шепард на актерката. Таа додаде: „Ќе бидам искрена, не знаев кој е тој, само слушнав или можеби прочитав дека е навистина богат човек. “

Хајек одговори: „Знаете што е, не можете да ја видите магијата на фотографиите во неа. Тој ме натера да станам многу подобра личност и да пораснам на толку добар, здрав начин… И, знаете, кога се омажив за него, сите велеа: Ох, тоа е договорен брак, таа се омажи за него за пари. Си помислив на некој начин: Да, што и да е, кучка. Размислете што сакате. Петнаесет години заедно, а ние сме уште силни во љубовта. Но, јас дури и не се навредувам, само велам: Да, што и да е “.

Image result for salma hayek husband

Хајек продолжи: „Ние допираме до еден многу интересен разговор. Исто така, постои дискриминација и против богатите мажи. Веднаш помислете дека само затоа што некој е богат, не е добра личност, е материјален, дали е некој што нема никаква вредност, дали е некој глупав или кој не го заслужува тоа, или дека тој дошол до пари на погрешен начин, има сите тие верувања и патем ги слушнав “.

Актерката и нејзиниот сопруг милијардер се венчаа на Денот на вљубените 2009 година во Париз. Хајек и Пинаулт се родители на 12-годишната ќерка Валентина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris