Саманта можеби не е во новите продолженија на култната серија „Сексот и градот“, но КОВИД-19 ќе биде сигурно

3 февруари, 2021
download

Во продолжението на култната серија „Сексот и градот“, која ќе започне да се снима кон крајот на пролетта наречена „И само така …“, нема да ја има Саманта Џонс, која ја игра Ким Катрал, но „улогата“ ќе ја игра КОВИД-19. Ова го потврди и главната sвезда Сара Џесика Паркер, која им вети на обожавателите дека новата мини серија, која ќе има десет епизоди, ќе ги рефлектира времињата во кои живееме.

Четирикратниот добитник на Златен глобус објави дека новата серија ќе се осврне на пандемијата на коронавирусите и влијанието што го имаше врз Њујорк, каде живеат протагонистите, како и на односите меѓу главните ликови. За Vanity Fair, 55-годишната актерка, продуцентка, модна икона и успешен претприемач изјави дека Синтија Никсон, Кристин Дејвис и таа се возбудени за времето што поминало и откривајќи како се снаоѓаат во денешниот свет, без разлика дали се адаптирале или, како и многу други луѓе, збунети, исплашени и нервозни за сè што се случува.

Сара Џесика ја играше колумнистката Кери Бредшо во оригиналната серија и двата филма што следуваа, 54-годишната Синтија ја играше адвокатката Миранда Хобс, посветена на кариерата, а 55-годишната Кристин го толкуваше галеристот на Шарлот Јорк Голденблат, посветен на бракот и семејството. Сите тројца, заедно со Мајкл Патрик Кинг, ќе бидат извршни продуценти на новата серија, а наводно секој ќе добие по најмалку 1 милион долари по епизода.

Секоја од десетте планирани епизоди ќе трае 30 минути, а заплетот ќе следи љубовни животи и пријателства на тројца од поранешните четири главни ликови во педесеттите години, дваесет години откако ги запознавме на почетокот на „Сексот и градот“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber